Новини

  Семінар заступників з НВР

   17 лютого 2015 року на базі Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Атестація педагогічних працівників як управлінська, так і методична проблема».
   Робота семінару розпочалася з оголошення теми, мети й актуальності семінару. Філімонова А.Г. ознайомила з планом роботи. Директор школи Олійник В.В. презентував роботу педагогічного колективу.    Наступним етапом семінару було відвідування та обговорення уроків вчителів школи. У залі Пам’яті учні 8-11 класів провели лінійку-реквієм «Пам’ятайте минуле заради майбутнього». Під керівництвом вчителя трудового навчання, керівника гуртка Вудвуд О.П. було проведено майстер-клас зі СТРІНГ АРТу, виготовлення квітів із стрічок та листівок у техніці киригами.
   Досвідом роботи з питання «Атестація педагогічних працівників школи як методична проблема та роль заступника директора в її реалізації» поділилась заступник директора з НВР Салига Т.М.
   Практичною роботою для заступників став тренінг  «Компетентність організаторів атестації як одна з умов її ефективності», який провела заступник директора з виховної роботи Олійник В.М.
    Філімонова А.Г. при підведенні підсумків семінару надала методичні рекомендації заступникам директорів з НВР по організації завершального етапу атестації. 

     09.03.2015 | Aдмін

  Вернутись назад